Gildia < P R L >

polska gildia wow


#1 2011-01-23 20:00:02

ardeon

Gość

Podanie - Eliastra

1.    Nick w grze  /klasa postaci/ level/ main i off spec

Eliastra, Priest, 17 lvl, Shadow, narazie off speca brak ale myślę nad Holy/disco

2.    Podaj powody dla których zdecydowałeś/aś grać się tą postacią i jak długo nią grasz?

Gram ną może z 5 dni a co do wyboru klasy zawsze ciągnęło mnie do klas związanych ze świętość itp.

3.    Podaj link do armory lub wow-heroes twojej postaci

http://eu.battle.net/wow/en/character/a … tra/simple

4.    Jak dowiedziałeś/aś się o gildii PRL i czego oczekujesz od grania z nami?

Znalazłem was na pewnym forum ale nie pamiętam jakim a co do oczekiwań to miłej atmosfery i pomocy dla gracza nadal początkującego

5.    Czy posiadasz jakieś alty na Azuremyst lub innych serwerach i jak zamierzasz dzielić między nimi czas?

Posiadam tylko Retri pala na 54 lvl ale po wejściu cata nie mogłem coś go ogarnąć więc zdecydowałem że to będzie bank alt bo zawsze szybciej wyslać przedmioty na sprzedasz do postaci która przebywa w mieście
Niżej podaje link do mojego paladyna na wow armory

http://eu.battle.net/wow/en/character/a … agi/simple

6.    Ile czasu tygodniowo poświęcasz na granie?

Zazwyczaj około 15 - 25 h z czego z 5 - 10 h w inne gry niż wow (dokładnie mówiąc to l4d2 i bfbc2)

7.    Opisz nam swoje doświadczenia w rajdowaniu lub ich brak

Kompletne zero doświadczenia ale myślę że przy waszej gildii szybko się to zmieni

8.    Rajdy organizowane są w godzinach 19:30/20:00 do 23:00 , czy będziesz dostępny/a w tych godzinach?

Raczej będę dostępny

9.    I co by bezczelnie o wiek nie pytać : za rządów którego I sekretarza/prezydenta się urodziłeś/aś?

Za czasów pana Lesia Wałesy

10.    Jeżeli chcesz  jeszcze coś dodać to śmiało

Co tu dodać ??
Do zobaczenia w grze

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Życzenia zaproszenia-komunijne-wzory.eu www.psita.pl