Gildia < P R L >

polska gildia wow


#1 2010-11-09 11:43:09

Wierutny

Gość

Wierutny Szaman Podanie

Na początek parę słów wstępu, dopiero zaczynam grać na "globie" do tej pory prawie przez rok grałem na privie,  jednak lekko mówiąc gra tam zaczęła mnie irytować, nie mówię już o wkurzających błędach (nie działające questy, moby agrujące się przez ścianę i wiele wiele innych) ale o ograniczonej możliwości gry kontentu, niby można było coś poraidować, ale to zawsze był to tylko wycinek czegoś.....

1.    Nick w grze
  /klasa postaci/ level/ main i off spec

Gram dopiero od wczoraj od godziny 23 kiedy to udało mi się wszystko zainstalować.

Wierutny Szaman lvl 3 jednak szybko się to zmienia.

Napisze co planuje jako main spec chciałbym wziąć resto pve, a na off spec hmmm to się  zobaczy w zależności od potrzeby elemental dps pve lub resto pvp zobaczymy jak to wszystko się ułoży

2.    Podaj powody dla
których zdecydowałeś/aś grać
się tą postacią i jak długo nią grasz?

Próbowałem paru klas Szaman spodobał mi się najbardziej, cały czas spędzony na privie to gra resto szamanem (podczas expienia elemental).

3.    Podaj link do armory lub wow-heroes twojej postaci

Z tego co się zdążyłem zorientować mam chyba za niski lvl, ale niedługo się tam pojawię:D

4.    Jak dowiedziałeś/aś się o gildii PRL i czego oczekujesz od grania z nami?

Znalazłem ogłoszenie waszej gildii na forum.battlenet.pl. Czego oczekuje ?? Pomocy w zaaklimatyzowaniu się na "globie", porady jeśli czegoś nie będę wiedział, a później wspólnej gry głównie pve, mam nadzieję że znajdę też kogoś do pvp.

5.    Czy posiadasz jakieś alty na Azuremyst lub innych serwerach i jak zamierzasz dzielić między nimi czas?

Nie i na razie nie planuję, może kiedyś zrobię jakiegoś alta.

6.    Ile czasu tygodniowo poświęcasz na granie?

Gram codziennie po parę godzin, czasem dłużej:D

7.    Opisz nam swoje doświadczenia
w rajdowaniu lub ich brak

Robiłem do tej pory co się dało w sposób jaki się dało, grałem na privie TBC, więc moje doświadczenia pochodzi tylko z raidów z tego dodatku.

Raidowałem Kara, Grull, The Eye, BT (do Terona Gorefiienda),  odwiedziłem ZA jednak nie mam z tego raidu dużych doświadczeń poza zabiciem
Bear Lord Nalorakk-a.

No i robiliśmy sobie wycieczki do BWL, Onyxii, kończyły się różnie:D

8.    Rajdy organizowane są w godzinach 19:30/20:00 do 23:00 , czy będziesz dostępny/a w tych godzinach?

Tak i napisze, że te godziny bardzo mi odpowiadają.

9.    I co by bezczelnie o wiek nie pytać : za rządów którego I sekretarza/prezydenta się urodziłeś/aś?

Pierwszego Sekretarza Generała Wojciecha:D

10.    Jeżeli chcesz  jeszcze coś dodać to śmiało

Po trzech lvl-ach wiem, że za długo siedziałem na privie, mam nadzieję,  że czym dalej tym lepiej.

 

#2 2010-11-09 16:55:03

Karellen

Gildiowy spamerek

Zarejestrowany: 2009-10-15
Posty: 102
Punktów :   

Re: Wierutny Szaman Podanie

Leweluj ostro, heal sie zawsze przyda
Zgłoś się po inva.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora