Gildia < P R L >

polska gildia wow


#1 2010-10-23 23:29:39

Gortekk2

Gość

Podanie

1.    Nick w grze  /klasa postaci/ level/ main i off spec

Gortekk/Paladyn/80/Holy-Tank

2.    Podaj powody dla których zdecydowałeś/aś grać się tą postacią i jak długo nią grasz?

Chcialem zobaczyc jak sie gra klasa leczaca i wybralem paladyna ktory jest przy okazji hybryda mogaca byc wykorzystanym na kilka sposobow.
Palkiem gram juz 111 dni + drugie tyle innymi postaciami.

3.    Podaj link do armory lub wow-heroes twojej postaci

http://eu.wowarmory.com/character-sheet … cn=Gortekk

4.    Jak dowiedziałeś/aś się o gildii PRL i czego oczekujesz od grania z nami?

PRL znam od samego poczatku jego powstania,tak naprawde poza dobra zabawa w gronie wesolych ludzi niczego nie oczekuje.

5.    Czy posiadasz jakieś alty na Azuremyst lub innych serwerach i jak zamierzasz dzielić między nimi czas?

Posiadam kilka altow,Rogala,Huntera 80 lvle i Maga 74 lvl w aly tu na azure a w hordzie tez na azure mam Warka 80 lvl.
Tymi altami gram zeby sie zrelaksowac i odpoczac od leczenia Palkiem.

6.    Ile czasu tygodniowo poświęcasz na granie?

Wszystko zalezy od obowiazkow ale stram sie grac od 19.30-20 czasu serwera.Nie gram tylko w niedziele i srody,choc zdaza mi sie sporadycznie byc online w tych dniach.

7.    Opisz nam swoje doświadczenia w rajdowaniu lub ich brak.

Vanilla cala zrobilem a Tbc tylko Sp nie zie zdazylem ale wtedy gralem Warkiem.

Wotlk
naxx 10 14/14
naxx 25 14/14
ulda 10 12/13
ulda 25  6/13
cotc 10 5/5
cotc 25 5/5
icc 10 10/12 25 7/12
icc 10 hc 6/12

8.    Rajdy organizowane są w godzinach 19:30/20:00 do 23:00 , czy będziesz dostępny/a w tych godzinach?

Oczywiscie.

9.    I co by bezczelnie o wiek nie pytać : za rządów którego I sekretarza/prezydenta się urodziłeś/aś?

Edwarda Gierka byl wtedy ``szefem``


10.    Jeżeli chcesz  jeszcze coś dodać to śmiało

To moje drugie podejscie tzn proba powrotu do gildi po jej opuszczeniu.Nie chce za duzo pisac,ci co mnie znaja wiedza jaki jestem a ci co mnie poznali przez ostatni okres tez maja swoje zdanie na moj temat i swoja opinie wiec nie bede sie rozpisywal.Mam cicha nadzieje ze moje podanie bedzie rozpatrzone pozytywnie ale jesli bedzie odwrotnie hm no cuz jak to sie mowi ``takie zycie`` nie zawsze mozna miec wszystko co sie chce .Dalej bede sie staral dolaczyc do PRL jak nie teraz to moze za kilka miesiecy:P.
Pozdrawiam.

P.s Jesli sa jakies bledy to sorki ,byk master jestem wiec wale ty byki:P

 

#2 2010-10-24 10:53:24

edzioo

Gidliowa papla

Zarejestrowany: 2009-04-19
Posty: 58
Punktów :   

Re: Podanie

Poprzednim razem nie zabieralem glosu w sprawie przyjecia Gorta z powrotem do gildii. Pamietam , ze poprzednie podanie podnioslo troszke temperature w gildii tj.: byly nawet ultimaty ze jak Gort wroci to X, Y lub Z odejda. Jestem w Gildii prawie od poczatku i przezylismy rozne chwile, odejscia , podzialy itp. Pamietam rownierz , ze na zlocie gildiowym rozmawialismy rownierz o Gorcie ;i dobrze i zle.
Aby nie przeciagac ; ja jestem za przyjeciem Gorta do gildii, dajmy mu jeszcze jedna szanse,zaczynac bedzie przecierz od zera a nie oficera. Pozdrawiam i sorki za pisownie, w razie jakby Don sie chcial przyczepic XD


http://www.zetbit.com/sig-1286858.jpg
http://www.zetbit.com/sig-1286861.jpg

Offline

 

#3 2010-10-24 18:18:30

Karellen

Gildiowy spamerek

Zarejestrowany: 2009-10-15
Posty: 102
Punktów :   

Re: Podanie

Ja nie znam dokladnie sytuacji jaka wynikła bo nie było mnie wtedy w Gildi wiec na ten temat się nie wypowiem .
Ale kilka razy byłeś ostatnio z nami na rajdach i było ok.
Więc ja będe ZA, ale oczywiscie bardziej zorientowani będą mieli "silniejszy" głos.

Offline

 

#4 2010-10-24 18:46:04

Filu

Gidliowa papla

Zarejestrowany: 2009-05-17
Posty: 55
Punktów :   

Re: Podanie

IMO sprawa powinna ulec przedawnieniu, wiec generalnie tez jestem za, o ile Twoj powrot nie spowodowalby odejscia z  gildii jakiejs innej osoby.


http://www.zetbit.com/sig-833143.jpg

Offline

 

#5 2010-11-02 15:47:21

Siostra

Gildiowy spamerek

Zarejestrowany: 2009-03-10
Posty: 488
Punktów :   

Re: Podanie

Co by temat odświeżyć. Na początku byłem przeciw, ale bez histerii, po czasie nie widzę przeciwwskazań w Twoim powrocie. To moja prywatna opinia, bo osobą decyzyjną już nie jestem.


...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora