Gildia < P R L >

polska gildia wow


#1 2010-05-04 11:47:23

Killian

Gość

Podanie

1. Nick, klasa i level postaci; dlaczego zdecydowales/alas sie grac ta klasa?
Galstar, Wojownik lvl 46. Zawsze bardzo lubialem grac wojownikiem w wiekszosci RPG-ow offline

2. Grales/gralas wczesniej w WoWa lub inne MMO czy to pierwsze kroki?
W Wowa owszem, przez kilka miesiecy, za mlodego takze w Tibie, ale nieweim czy to sie liczy;)

3. Czy posiadasz alty na Azuremyst lub innych serwerach? Jak zamierzac dzielic miedzy nimi czas?
Mam jednego, ale praktycznie nieposwiecam mu czasu wogole, chce sie skoncentrowac na Galstarze

4. Jakie sa Twoje oczekiwania wzgledem gildii?
Oczekuje przedniej zabawy w gronie Polakow, dobrej rady...no i co tu ukrywac... pomocy:)

5. Jak trafiles/as do nas?
No wlasnie... Juz kiedys z Wami bylem, zaprosil Mnie  Rudzielec:) pobylem kilka miesiecy, dobilem do 46, wystapily niespodziewane problemy + nawal pracy. Teraz sie juz wszystko unormowalo, i bardzo zalezy mi by wrocic do Waszej paczki:)

6. Napisz kilka slów o sobie.
Nazywam sie Damian, mam 24lat, mieszkam w Londynie. Pracuje a w chwilach wolnych od pracy poswiecam sie graniu nie tylko na komputerze, bo ucze sie co nieco tez na gitarce..Chlone duzo muzyki, i dobrych ksiazek.

 

#2 2010-05-04 11:53:42

Siostra

Gildiowy spamerek

Zarejestrowany: 2009-03-10
Posty: 488
Punktów :   

Re: Podanie

Jeśli dobrze pamiętam to zwykle przyjmujemy osoby, które już u nas kiedyś były. No chyba że narozrabiały, a takiej sytuacji sobie nie przypominam:)

Zgłoś się po inva do Neomi, Siostra, Mertwr, Baton.


...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora