Gildia < P R L >

polska gildia wow

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

  • Index 
  • » Rekrutacja 
  • » Podania 
  • » uniżono prośbo do ich łaskawości o przyjęcie tępego nooba do gildii

#1 2010-05-04 01:37:59

Abariel

Gość

uniżono prośbo do ich łaskawości o przyjęcie tępego nooba do gildii

1.Nick, klasa i level postaci : Abariel , Ksiąc   , 80 lvl , build shadow , ranged DPS . dlaczego ? - mają ładne ciuchy

2. Grałeś/grałaś wcześniej w WoWa lub inne MMO czy to pierwsze kroki? to moje pierwsze kroki , dostałem od Blizarda char na 80 lelvelu

3. Czy posiadasz alty na Azuremyst lub innych serwerach? Jak zamierzać dzielić między nimi czas?  Posiadam , ale mam nadzieję że nie wiedzą o sobie nawzajem. Nie mówcie im o mnie jak ich kiedyś spotkacie

4. Jakie są Twoje oczekiwania względem gildii? zdecydowanie wygórowane. Sex & Violence - w obojętnej kolejności

5. Jak trafiłeś/aś do nas? Zakochałem się w "psince" Noemi

6.Napisz kilka słów o sobie.  Jestem najbardziej wadliwym elementem łączącym krzesło i klawiaturę w historii komputeryzacji. Epic fail to moje 2 i 3 imię

bonus:
7.Co by bezczelnie o wiek nie pytać: za rządów którego I sekretarza/prezydenta się urodziłeś/aś? Starszy niż ziemia , grubo sprzed ostatniej zimowej wojny , a właściwie z czasów propagandy sukcesu

 

#2 2010-05-04 08:21:05

Siostra

Gildiowy spamerek

Zarejestrowany: 2009-03-10
Posty: 488
Punktów :   

Re: uniżono prośbo do ich łaskawości o przyjęcie tępego nooba do gildii

Seksu niedużo, za to przemocy sporo, zwłaszcza domowej...ale podobno są szczęściarze, których drugie połówki też w WoWa grają...

A że nazwa gildii zobowiązuje: niektóre informacje niespecjalnie zgadzają się z tym co na Ciebie mamy Przymknę na to oko...tym razem:P

zgłoś się po inva (Neomi, Siostra, Mertwr, Baton)


...

Offline

 
  • Index 
  • » Rekrutacja 
  • » Podania 
  • » uniżono prośbo do ich łaskawości o przyjęcie tępego nooba do gildii

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora