Gildia < P R L >

polska gildia wow


#1 2010-04-17 12:16:48

Patrikus

Gość

podanie

Aby nam się trochę przedstawić prosimy o wpisanie kilku info o sobie:

1. Nick - Patrikus

2. Klasa postaci i lvl - DK 80lvl

3. Dlaczego wybrałaś / łeś tą a nie inną klasę? - Połączenie czarnej magi z siłą miecza jest tym co mi odpowiada

4.Czy miałaś / łeś już styczność z gra mmorpg (gra online) - tak grałem w Diablo, ale na poważnie to zacząłem z WoW

5.Czy jesteś lub byłaś / łeś w jakiejś gildii ? - tak wraz z bratem Arthpaq w gildii Templars

-czy masz alta, maina w innej gildii, jeśli tak to jakiej i jak zamierzasz dzielić miedzy nie czas - mam worka ale został porzucony na rzecz DK

6. Czego oczekujesz od wowa i gildii ? Dobrej zabawy oraz fajnych i pomocnych ludzi

7. Jak trafiłaś / łeś do nas? - Moj brat jest u was i bardzo mi polecał ( zawsze dobrze jest być z bratem w jednej gildii- Arthpaq)

8. Jak reagujesz na konstruktywna krytykę? - Biorę do siebie i zawsze z chęcią się czegoś nauczę od innych

9. Czy po 4-5 wipach na bossie masz już dość grania i rezygnujesz czy walczysz dalej aby go pokonać? - nigdy jestem uparty nie odejdę od kompa dopóki nie zabije

 

#2 2010-04-17 14:37:50

Siostra

Gildiowy spamerek

Zarejestrowany: 2009-03-10
Posty: 488
Punktów :   

Re: podanie

Jak gildia staramy się umacniać więzi rodzinne, ale mam jedno pytanie: gracie z bratem na jednym koncie?


...

Offline

 

#3 2010-04-17 15:20:22

Patrikus

Gość

Re: podanie

Nie nie mieszkamy razem, mamy dwa osobne konta.

 

#4 2010-04-17 17:13:33

Siostra

Gildiowy spamerek

Zarejestrowany: 2009-03-10
Posty: 488
Punktów :   

Re: podanie

Jak już wspomniałem, wspieramy więzi rodzinne i zapraszam po invite do Neomi, Xelios, Mertwr, Baton, Siostra (nieodmienione, co by łatwiej znaleźć).


...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora