Gildia < P R L >

polska gildia wow


#1 2011-01-03 08:51:15

anebriel

Milczek

Zarejestrowany: 2010-12-31
Posty: 1
Punktów :   

Podanie Anebriel

1.    Anebriel /Priest/ 15+l/ na ta chwile shadow z racji lvlup ale na 85 bedzie prawdopodobnie Holy badz disc takze heal class bedzie na bank
2.    Podaj powody dla których zdecydowałeś/aś grać się tą postacią i jak długo nią grasz? zawsze uwielbialem grac postaciami wspomagajacymy ( support) i  uwielbiam byc przydatna badz uzyteczna osoba w gildi
3.    http://eu.battle.net/wow/en/character/a … iel/simple

4.    Jak dowiedziałeś/aś się o gildii PRL i czego oczekujesz od grania z nami?
dowiedzialem sie z strony http://forum.battlenet.pl/A_Gildia_P_R_ … 43437.html o gildi  oczekuje mile spedzonego czasu i to samo sam chcialbym zaoferowac i moze troche wyrozumialosc do newbie jakim jestem ... nie bac sie mam swoje latka wiem co to kultura wiec plz gold nikt nie uslyszy...

5.   nie posiadam altow to moja 1 postac

7.    privy to nie global z racji braku mechaniki gry na privach mysle ze w tej chwili jestem bardziej sklonny powiedziec ze brak doswiadczenia w rajdowaniu
inaczej dziala priv i inaczej global wkoncu

8.    Rajdy organizowane są w godzinach 19:30/20:00 do 23:00 , czy będziesz dostępny/a w tych godzinach? to zalezy jak z praca wygladac bede

9.    I co by bezczelnie o wiek nie pytać : za rządów którego I sekretarza/prezydenta się urodziłeś/aś?
urodzony 15.9.1984

10.    Jeżeli chcesz  jeszcze coś dodać to śmiało

mam 26 lat i Pracuje takze moj czas gry moze roznie wygladac na ta chwile jak pisze pracuje od 14-22 a nastepny tydzien od 7-14 i tak ciagle na okraglo troche jestem ograniczony czasowo z praca chodzi o rajdy ale jak bede wiedzial dostatecznie szybko o rajdzie to tak zorganizuje i prace i czas zeby byc na na nim. jestem szczera osoba jak cos mi sie niepodoba mowie wprost i tego samego oczekuje od innych. posiadam mikro takze na rajdy jak by co jest tyl. takze moja gra wyglada bardzie Casual ale jak mam wolne Hardcore Mode ON bedzie.Mozna polaczyc przyjemnosc z grania w gre z zyciem prywatynm bardzo prosto jesli tylko tego sie chce elo

Ostatnio edytowany przez anebriel (2011-01-03 08:52:23)

Offline

 

#2 2011-01-03 19:27:00

Karellen

Gildiowy spamerek

Zarejestrowany: 2009-10-15
Posty: 102
Punktów :   

Re: Podanie Anebriel

konkretny wpis , zgłos się po inva

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora