Gildia < P R L >

polska gildia wow

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-11-21 17:27:48

Madae

Gość

Podanie Madae

1. Madae / Druid / teraz coś koło 18lv / docelowo resto, na leveling balance
2. Gram druidem od mojego początku przygody z WoWem, czyli od jakiś 2,5 roku. A druid bo lubię zwierzątka:P No i wydaje mi się że to dobre zajęcie dla kobiety^^
3. Myślę, że to na razie nie jest konieczne na tym levelu:)
4. Szukałam polskiej gildii na Azuremyst i ta mi wpadła w ręce:) Podoba mi się podejście ktore wyczytałam -> "Nie kładziemy nacisku na rozrost gildii, progres, czy rajdowanie, pozostawiając wybór sposobu spędzania czasu w Azeroth graczom." Szukam przede wszystkim dobrej zabawy i seksistowskich żartów na czacie^^ a ponadto garści kultury osobistej i szczypty zdrowego podejścia do WoWa(bez szaleńczej pogoni za itemami). A! No i że mi wytłumaczycie te wszystkie skróty stosowanie na globie bo się gubię;)
5. To jest moja pierwsza postać na globie(wcześniej grałam na privach - ToD i Nexus) także nie posiadam. Posiadać w przyszłości raczej też nie będę bo jestem przywiązana do Madae:)
6. Okres szaleńczego nolifowania mam już za sobą, chcę się cieszyć grą i o dziwo levelowaniem:) Wszystko zależy od tego ile mam akurat roboty na studiach, ale staram się codziennie te 2h lub więcej posiedzieć.
7. Hm... Ciężko powiedzieć coś o raidach jak się na privach grało;) Z Wotlk znam jedynie naxxa, OS i VOA(pierwszego bossa), ale znajomość ta może być zupełnie nieprzydatna bo to jednak były privy:P Ale szybko się uczę także nie ma problemu, chociaż myślę, że do raidow mi jeszcze daleko;]
8. Godziny jak dla mnie idealne, ale to dopiero za jakiś czas.
9. Proszę mi wybaczyć brak zainteresowania polityką, ale nie wiem:P 19 lat
10. Gdybym się załapała na miejsce w gildii to proszę mi wybaczyć gadatliwość ;]

 

#2 2010-11-21 19:49:35

Karellen

Gildiowy spamerek

Zarejestrowany: 2009-10-15
Posty: 102
Punktów :   

Re: Podanie Madae

Jest grupa która "kładzie silny nacisk na rajdowanie"
Ale bezstresowo tez sobie pograsz.
Zgłoś się po inv

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora