Gildia < P R L >

polska gildia wow

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-06-25 15:14:51

Baranina

Gość

Baranina podanie

1. Nick, klasa i level postaci; dlaczego zdecydowałeś/ałaś się grać tą klasą?
Baranina,palladyn 80 lvl.Klasa hybrydowa mozna nia grać jako tank/mdps/heal.Mam ms heal os tank.

2. Grałeś/grałaś wcześniej w WoWa lub inne MMO czy to pierwsze kroki?
Tak gralem wczesniej w wowa a także w kilka innych mmo.Ostatnio Allods.

3. Czy posiadasz alty na Azuremyst lub innych serwerach? Jak zamierzać dzielić między nimi czas?
Tak posiadam jednego alta na azure w ally i 2 na bledge`s edge w hordzie.Dwa alty z hordy chcę przenieść na azure.Wiekszość czasu spedzam grajac Baraniną,a alty sluża mi do oderwania sie od monotoni i porobienia czegos innego.
Gburek-Hunter Azure
Odorek-Rogue B Edge
Mazerooth-Warrior B Edge

4. Jakie są Twoje oczekiwania względem gildii?
Tak naprawde nie mam żadnych,chce tylko milo spędzić czas który poswięcam na granie.

5. Jak trafiłeś/aś do nas?
Kiedyś bylem w tej gildi,i ostanio rozmawiałem ze znajomym na temat spróbowania dostania sie do gildi.

6. Napisz kilka słów o sobie.
Mam na imię Paweł,jestem wowowym graczem po przejsciach,który jakiś czas temu zrozumiał co w tej grze jest naważniejsze.Kiedyś grałem w P R L i trochę narozrabiałem,ale chciał bym to jakoś naprawić,wiem ze to nie będzie łatwe ale spróbować warto.Mam nadzieje że będe miał taką okazję,ale jesli nie to zrozumiem,nie będe miał pretensji i może kiedy indziej dostane taką szansę:P
bonus:
7. Co by bezczelnie o wiek nie pytać: za rządów którego I sekretarza/prezydenta się urodziłeś/aś?
Urodziłem się za rzadów  I sekretarza KC PZPR Edwarda Gierka

 

#2 2010-06-25 17:38:03

 Neomi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-09
Posty: 357
Punktów :   

Re: Baranina podanie

Na chwilę obecną jedyne co jestem w stanie tu napisać to


http://i.imgur.com/X0E5g.pnghttp://i.imgur.com/DFBUx.png

http://i41.tinypic.com/33w9mbq.png

Offline

 

#3 2010-06-25 19:08:08

mertmb

Moderator

Zarejestrowany: 2009-04-19
Posty: 73
Punktów :   

Re: Baranina podanie

Ja przy okazji spytam się o to milczace vt , ale to dawno było.

Offline

 

#4 2010-06-26 12:51:33

baranina

Gość

Re: Baranina podanie

Mertb masz racje dawno to bylo.Nie chce sie usprawiedliwiać ale czasami czlowiek robi coś i dopiero pózniej mysli o tym co zrobił.

 

#5 2010-06-27 06:49:48

musubi

Rozmowny gildiowicz

Zarejestrowany: 2009-06-17
Posty: 31
Punktów :   

Re: Baranina podanie

Taaaa... sam jestem tego przykladem...


http://www.zetbit.com/sig-811240.jpg

Offline

 

#6 2010-06-27 08:31:37

Xelios

Gildiowy spamerek

Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 138
Punktów :   

Re: Baranina podanie

Generalnie PRL zawsze dawał i daje drugą szansę o ile osoba, która odeszła sama nie zamknęła sobie drogi powrotu. Z gildii można bowiem odejść na kilka sposobów, normalnie jak robi to większość ludzi lub mniej elegancko, jak zrobiłeś to Ty. O ile sposób odejścia byłby jeszcze do przeżycia, to późniejsze wydarzenia i pyskówki już nie bardzo.
Nie wierzę do końca w zmiany ludzi. Gdzieś tam zawsze pozostaje jakaś uraza i pamięć tego co było, a ja nie chciałbym powtórki z historii. I nie zmieni tego nawet fakt że byłeś założycielem/współzałożycielem PRLu.
Dlatego też jestem stanowczo na NIE.


http://i35.tinypic.com/302018o.png

Offline

 

#7 2010-06-27 11:20:17

Baranina

Gość

Re: Baranina podanie

Xelios rozumiem to ze jestes na nie,bo na koniec troche sie poroznilismy.Ale tak jak napisalem wczesniej,czasami ludzie robia cos a dopiero pozniej o tym mysla co zrobili a glupia duma nie pozwala im na przyznanie sie do swoich bledow.Tak bylo ze mna.Szanuje to ze jestes na nie,narozrabialem tu troche ale chcialbym to naprawic jesli bede mial szanse,ja PRL mialem,mam i bede mial w sercu zawsze,nic tego nie zmieni nawet jesli mnie nie przyjmiecie.Jesli nie z wami to chociaz obok was,duzo mam tu znajomych z ktorymi chce miec kontakt.To czy ludzie sie zmienili pokazuja czyny a nie slowa.

 

#8 2010-06-27 22:44:34

gRono

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-11
Posty: 175
Punktów :   

Re: Baranina podanie

Ja jestem za ponownym przyjęciem - choć jako emerytowany oficer nie mam prawa glosu pewnie ;p

Przypominam tylko ze Gortekk chce zostac regularnym graczem a nie oficerem. Narobil sporo zamieszania, bardzo niefajnie odnosil sie do osob obecnie tworzacych PRL i normalnie nie byloby zadnej dyskusji na temat tego podania, ale jednak chyba kazdy jest swiadomy jak wiele zrobil dla tej gildii podczas jej budowania. Moim zdaniem zbudowal wiecej niz zniszczyl, choc defakto nikogo nie zmuszal do opuszczenia gildii. Nigdy nie zapomne sposobu w jaki wyszedles i przez co gildia musiala niepotrzebnie przechodzic, ale z szacunku do Ciebie i Twoich zasług wnioskuję o przyjęcie do gildii - choć jak juz wspomnialem jako osoba nie grajaca od 4 miesiecy pewnie moj glos niewielka ma wartosc


Social > Progress

Offline

 

#9 2010-06-28 07:08:21

Siostra

Gildiowy spamerek

Zarejestrowany: 2009-03-10
Posty: 488
Punktów :   

Re: Baranina podanie

A ja znowu będę robił za tego złego, powoli mi w krew wchodzi...nie przekonują mnie hasełka, że każdy ma drugą szansę. Można tak powiedzieć w przypadku jednego, dwóch, nawet trzech takich akcji, w zależności od zasług, ale to nie był raz, prawda? I chyba nie tylko w PRL? Zasługi szanuję, urazy nie chowam ale konsekwencją spalenia mostów jest brak możliwości powrotu. Tyle z mojej strony.


...

Offline

 

#10 2010-06-28 19:46:16

Baton

Rozmowny gildiowicz

Zarejestrowany: 2009-07-24
Posty: 48
Punktów :   

Re: Baranina podanie

jedyne co moge powiedziec to ze za duzo razem nie gralismy, wiec nie chce sie zbytnio wypowiadac na temat ponownego przyjecia
Wiem co sie dzialo w PRL i innych gildiach, ale tak jak mowie trudno mi sie okreslic.

Offline

 

#11 2010-06-29 13:04:10

Baranina

Gość

Re: Baranina podanie

Od calego tego zajscia minoł szmat czasu,przez ten okres probowałem zapomieć o PRL i znalezć sobie gdzieś indziej miejsce do grania.Ale ciągle w głowie mialem PRL.Odchodzac z gildi byłem przepełniony żalem,zlością i gorycza.Wtedy jednak myslałem jak ja zostałem skrzywdzony ale nie myslałem o tym ze sam krzywdze ludzi zwłaszcza tych najbardziej mi bliskich.W innych gildiach rożnie mi sie ukladało ale nie potrafiłem zagrzać w nich miejsca bo cieżko jest coś robić jak coś innego ci siedzi w głowie.Od ponad 3-4 miesiecy nie jetem i nie bylem w żadnej gildi.Dzieki temu miałem dużo czasu na zrozumienie co narobiłem i jak to wszystko się ulożyło.Żaluje tego co sie stało ale czasu nie potrafię cofnać.Ci co mnie znaja długo wiedzą że potrafię dużo z siebie dać.Po jakimś czasie zrozumiałem na czym mi najbadziej zależało.PRL współtworzyłem z Neomi,Elgronkiem i Donszpungo,we 4 zaczynalismy od zera,ta gildia zawsze miała i bedzie mieć szczególne miejsce w moim sercu.Nawet jesli w niej nie jestem.Rozumiem ze całe to zajscie z moim odejsciem i pozniejsze pyskowki mogło urazić trochę ludzi.Wiec jesli kogoś w tamtym czasie uraziłem lub obraziłem czynem badz słowem to go przepraszam,wtedy myslałem tylko o sobie jak ja mogłem zostać tak potraktowany, nie widzac tego jak ja traktowałem ludzi,najlepiej wie o tym Neomi i Gronek (nasza ostatnia narada przed moim wyjsciem).Jesli mnie nie przyjmiecie to nie bede miał do nikogo żalu ani pretensji,dalej bede wam jak najlepiej życzył i slużył pomocą jesli zajdzie się taka potrzeba.Kiedyś napisałem coś takiego:
``I na koniec mała konkluzja : Nie zapominajmy że Wow to tylko gra która ma nam sprawiać jak najwięcej przyjemności więc bawmy się jak najlepiej i niech ta gra przyniesie nam ogromnie dużo radości``
I dopiero jakiś czas temu tak naprawdę to zrozumiałem,to tylko gra i nic innego,przecież ani nikogo nie oplułem,nie pobiłem,nie połamałem ani nie zabiłem.Kiedyś przeczytałem madre zdanie w pewnej ksiażce`` jesli jest ktoś bez winy  niech pierwszy rzuci kamieniem``.Ja się przyznaje do swoich blędów i za nie moge tylko przeprosić i postarać się je naprawic.

 

#12 2010-06-29 23:28:25

Don

Moderator

4387388
Zarejestrowany: 2009-05-05
Posty: 68
Punktów :   
WWW

Re: Baranina podanie

oh gort gort to nie pewna ksiazka tylko odsyc wazna ksiega podbono dla wiekszosci ludzi:P
po 2 nadal robisz kozackie bledy:D hehe!
po 3 nie czuje i nie czulem urazu do Ciebie po dropnieciu z gildii,chociaz narobiles podobno mega duzo syfu to i tak bardziej wspominam ciekawe i mile chwile w gildii niz te ostatnie slabe...
i rowniez jak mowil gronek , jesli moge cos powiedziec jako osoba ktora nie gra aktualnie , a ma zamiar od 10 lipca , to jestem za tym by Pawła przyjac z powrotem....
sam dropnalem i dostalem 2 szanse i uwazam ze kazdemu sie nalezy!!
jak to okreslil w poscie przedtem,LUDZIE to tylko gra!! nie wiazecie sie z nim przed oltarzem!!
pozdrawiam wszystkich!!


ze co ? ze kutas ?

Offline

 

#13 2010-06-30 12:38:33

Ink

Gość

Re: Baranina podanie

Witam, jak to zobaczyłem to aż mnie zatkało po tym wszystkim co się z chłopakami nasłuchaliśmy od Gorta. Nie wiem do końca jak wyglądało życie Gorta w PRL ale u nas na Venture CO robił taki sam syf będąc oficerem jak i nie będąc nim. Pamiętne wojny Gorta o możliwość bluzgania na /g, wychodzenie z gildii, wracanie i generalny sprzeciw na wszystkie propozycje oficerów. Jeśli się zmienił to dobrze dla niego, nie wiem w jakiej "kondycji" jest obecnie wasza gildia, ale niewątpliwie przyjecie Gortka "na słowo" będzie ryzykiem.

Pozdrawiam,
Inkwizytor, Officer of Aern Mara
Venture C.O.

 

#14 2010-06-30 13:10:37

 Neomi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-09
Posty: 357
Punktów :   

Re: Baranina podanie

Chyba mi wypada podjąć decyzję, biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw oraz zdanie aktywnych graczy prlu muszę niestety na chwilę obecną odrzucić Twoje podanie. Czas pokaże czy jest tak jak piszesz i się zmieniłeś. Pozdrawiam


http://i.imgur.com/X0E5g.pnghttp://i.imgur.com/DFBUx.png

http://i41.tinypic.com/33w9mbq.png

Offline

 

#15 2010-06-30 13:51:27

Baranina

Gość

Re: Baranina podanie

Dziekuje Neomi za rozpatrzenie mojej aplikacji i zycze wszystkim czlonkom PRL przyjemnego grania i dobrej zabawy w wowie.``Cya around`` jak to sie mowi:P

Dziekuje takze ``Panowi`` Ikwizytorowi za napisanie czegos od siebie,i dziekuje bardzo za jakze szczere,kulturalne i wylewne pozegnanie mnie na tvc przez ciebie i twoja gildie.Nie mialem okazji ci za to podziekowac.Cuz,udanej zabawy ze swoja gildia,tyle ci moge napisac.

Pozdrawiam wszystkich znajomych.
Gortekk kiedys dzis Baranina.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora